Diamentowy partner

GRUPA AAT

Kompleksowa oferta i najwyższej jakości rozwiązania sprawiły, że przez ponad 20 lat działalności Grupa AAT osiągnęła pozycję największego krajowego producenta i dostawcy elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia. Ze swoją ofertą produktową Grupa AAT jest obecna we wszystkich obszarach rynku, na który składają się:
– telewizja dozorowa,
– ochrona przeciwpożarowa,
– systemy sygnalizacji włamania i napadu,
– kontrola dostępu,
– DSO oraz systemy audio i wideodomofonowe.
Grupa AAT jest największym producentem systemów sygnalizacji pożarowej i aparatury dozymetrycznej w Polsce pod marką POLON-ALFA. Jest wiodącym producentem urządzeń i systemów dozoru wizyjnego pod marką NOVUS. Produkuje również rozwiązania w segmencie kontroli dostępu pod marką KaDe. Innowacyjnym rozwiązaniem w ofercie jest własne oprogramowanie umożliwiające zintegrowanie systemów bezpieczeństwa ze wszystkich grup produktowych – VENO, a także oprogramowanie NMS (Novus Management System) do zarządzania systemami telewizji dozorowej. Oprócz własnych produktów, Grupa AAT dostarcza rozwiązania renomowanych producentów w zakresie systemów SSWiN i KD.
Posia sieć dystrybucji, składającą się z 12 oddziałów w największych miastach Polski oraz głównej siedziby w Warszawie. Dysponuje doświadczeniem w realizacji zintegrowanych systemów zabezpieczeń dla różnego typu obiektów, w tym również tych o najwyższych standardach bezpieczeństwa, jak banki, obiekty wojskowe czy placówki rządowe. Dzięki wsparciu dla klientów w postaci szkoleń, doradztwa technicznego oraz profesjonalnego serwisu oferowanych urządzeń, udało się wypracować silne, partnerskie relacje z klientami.

Więcej informacji: www.aat.pl

Platynowy partner

KEMAS

Firma KEMAS jest światowym liderem w produkcji i wdrażaniu systemów zarządzania kluczami i obiektami ruchomymi. Historia firmy sięga roku 1991, kiedy to pomyślnie został wdrożony pierwszy system zarządzania kluczami pod marką KEMAS. Wraz z rozwijającymi się potrzebami rynku i wymaganiami klientów firma KEMAS projektuje i z powodzeniem wdraża rozwiązania pomagające zarządzać zasobami oraz bezpieczeństwem na obiektach.Klienci którzy zaufali produktom KEMAS pochodzą z wielu różnych gałęzi gospodarki i sektorów bezpieczeństwa publicznego. Są to m.in.: policja, wojsko, służby więzienne, banki, firmy ubezpieczeniowe, służba zdrowia, firmy z sektora energetycznego, producenci samochodów, firmy.

Więcej informacji: www.kemas.de

MAXTO Sp. z o.o. S.K.A.

Więcej informacji: www.maxto.pl

Orange

Orange

Orange Polska jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce i jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Europie Środkowej. Posiada największą w Polsce infrastrukturę techniczną, wspierającą świadczenie usług z zakresu telefonii stacjonarnej i komórkowej oraz transmisji danych. W oparciu o nią świadczy usługi w najnowocześniejszych technologiach. Działa we wszystkich segmentach rynku telekomunikacyjnego, prowadzi własną działalność badawczą i wdrożeniową w dziedzinie telekomunikacji.
Orange Polska, jako operator zintegrowany oferuje firmom oraz instytucjom publicznym kilkaset różnorodnych usług oraz kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych, dostępnych na terenie całego kraju i poza granicami. Jest dostawcą ofert konwergentnych przygotowanych w oparciu nowoczesne usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej, w tym szybkiego – szerokopasmowego dostępu do internetu i transmisji danych, w technologiach stacjonarnych oraz mobilnych oraz szerokim zakres usług z zakresu security. Całkowity zasięg sieci Orange obejmuje 99,8 proc. populacji kraju.
Orange Polska jest częścią Orange – jednego z największych światowych operatorów telekomunikacyjnych, działającego w 32 krajach, gdzie obsługuje 231 mln klientów (dane na dzień 30.06.2013). Orange jest również jednym ze światowych liderów w zakresie usług telekomunikacyjnych, świadczonych pod marką Orange Business Services, na rzecz międzynarodowych przedsiębiorstw.

Więcej informacji: www.orange.pl

WB Group

WB Group to największy polski koncern sektora obronnego, który oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata, w takich obszarach jak:
– systemy łączności, dowodzenia, rozpoznania i kierowania uzbrojeniem
– systemy bezzałogowe różnych klas
– systemy informatyczne i cyberbezpieczeństwa
– wyposażenie oraz modernizacja sprzętu wojskowego
W swojej działalności kieruje się innowacyjnością i tworzeniem przełomowych rozwiązań technologicznych. Przyjęta filozofia biznesowa wyraża się w ofercie produktowej, obejmującej rozwiązania unikatowe w skali świata, implementowane na najbardziej wymagających rynkach. Dzięki takiemu podejściu systemy oferowane przez WB Group są z powodzeniem wdrażane na najbardziej wymagających rynkach.
Technologie oferowane przez WB Group bazują na wieloletnim doświadczeniu wynikającym z eksploatacji wdrożonych w polskim wojsku rozwiązań firmy oraz długofalowej współpracy z najbardziej wymagającymi klientami z całego świata. Dzięki temu WB Group jest obecnie największym polskim eksporterem technologii wojskowych do kilkudziesięciu państw, w tym, między innymi, do Stanów Zjednoczonych Ameryki. W swojej działalności kieruje się innowacyjnością i tworzeniem przełomowych rozwiązań technologicznych.
Autorskie rozwiązania, wyznaczające standardy nie tylko w Polsce, ale i na świecie, są źródłem sukcesu spółek tworzących WB Group na globalnym rynku systemów wojskowych.
Obecnie WB Group zatrudnia ponad 800 osób, z czego ponad połowę stanowią inżynierowie i pracownicy działów badawczo-rozwojowych. WB Group, z WB Electronics na czele, to główny producent i dostawca elektroniki specjalnej oraz nowoczesnych systemów integracji dowodzenia dla Sił Zbrojnych RP. Grupa operuje na kilkudziesięciu rynkach. Oprócz Europy są to, między innymi, USA, Ameryka Południowa, Afryka Północna, Indie, Wietnam czy Malezja.

Więcej informacji: www.wb.com.pl

Złoty partner

C&C Partners Sp. z o.o.

Początki C&C Partners sięgają 1992 roku. Swoją działalność firma rozpoczęła od branży telekomunikacyjnej. Dziś klientom oferuje kompleksowe rozwiązania budynkowe, telekomunikacyjne oraz systemy wizji maszynowej. Od 1998 roku należy do Grupy TKH (założonej w 1930 r.) – międzynarodowego holdingu notowanego na giełdzie w Amsterdamie – Grupa TKH zrzesza ponad 70 firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań z zakresu telekomunikacji oraz rozwiązań budynkowych i przemysłowych. W ofercie C&C Partners są systemy zarządzania bezpieczeństwem, m.in.: Platforma SMS (Security Management System), która umożliwia efektywne monitorowanie i zarządzanie komunikacją oraz bezpieczeństwem obiektów i ludzi. System stworzony w ramach Grupy TKH integruje różnorodne podsystemy, m.in. kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, monitoringu wizyjnego, interkomowy, parkingowy, rejestracji czasu pracy, czy sygnalizacji pożarowej. Dzięki rozbudowanym interfejsom integracyjnym możliwa jest integracja dowolnego systemu wymaganego przez inwestora. Rozwiązania te były zastosowane w ponad 60% więzień w Polsce i umożliwiają m.in.:
–  inteligentną analizę obrazu na pasach ochrony, śledzenie przemieszczających się obiektów;
– monitoring w każdych warunkach atmosferycznych z wykorzystaniem kamer termowizyjnych oraz kamery PTZ z wbudowanym promiennikiem IR wspomaganych certyfikowaną analizą obrazu ILIDS@;
– wandaloodporność urządzeń potwierdzona certyfikatami;
– integrację CCTV, KNX, MODBUS, SIP, OPC oraz systemów PA;
– wizualizację obiektu, sterowanie przejściami i kratami z jednego miejsca;
– monitoring izolatek z wykorzystaniem technologii TrueLipSync.

Więcej informacji: www.ccpartners.pl

Miwi Urmet

MIWI URMET Sp. z o.o. jest przedstawicielem włoskiej, globalnej grupy Urmet w Polsce, a jednocześnie liderem w zakresie dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń osób i mienia. Bogata oferta firmy obejmuje systemy video/domofonowe, telewizję dozorową, systemy alarmowe, kontrolę dostępu, systemy wykrywania i sygnalizacji pożaru oraz automatykę bram, okien i drzwi. Na rynku firma istnieje od 1990 roku. W ramach swojej działalności MIWI URMET oferuje fachowe doradztwo, wsparcie techniczne i projektowe, profesjonalny serwis, a także szkolenia zarówno dla instalatorów jak i projektantów.

Więcej informacji: www.miwiurmet.pl

RTcom

RTcom to doświadczona i działająca od 2011 firma zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą szerokiej gamy urządzeń radiokomunikacyjnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy o długim stażu i doświadczeniu w tej branży. Naszymi największymi atutami są wiedza, kompetencje oraz kwalifikacje. Stawiamy na ciągły rozwój oraz umacnianie pozycji sprawdzonego i pewnego partnera biznesowego. Nasi klienci to służby administracji publicznej, zakłady przemysłowe, agencje ochrony, porty lotnicze oraz ci wszyscy, dla których łączność radiowa to narzędzie pracy.

Więcej informacji: www.rtcom.pl


TAP- SYSTEMY ALARMOWE
Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.tap.com.pl


Srebrny partner

Alstor

Alstor prowadzi działalność na polskim rynku IT już od prawie 30 lat – jest jedną z najstarszych istniejących prywatnych firm komputerowych. Firma działa jako dystrybutor specjalizowany w kilku wybranych obszarach technologicznych. Są to: systemy pamięci masowych, systemy przetwarzania dokumentów, zarządzanie infrastrukturą informatyczną, bezpieczeństwo IT, rozwiązania dla medycyny, systemy profesjonalnego obrazowania oraz produkty konsumenckie. Wszystkie oferowane przez Alstor rozwiązania pochodzą od renomowanych producentów, będących liderami rynku.
Oprócz oferty handlowej, swoim Partnerom proponuje szczegółowe konsultacje w zakresie projektowania inwestycji dla ich klientów końcowych. Oferuje również kompleksową obsługę projektów obejmującą instalacje, wdrożenia oraz testowanie implementowanych rozwiązań. Partnerzy firmy, mogą korzystać z szerokiej oferty szkoleniowej. Prowadzi również treningi dotyczące konkretnych rozwiązań czy pełnego wykorzystania ich funkcjonalności – są one realizowane na wniosek klientów i dostosowane do ich oczekiwań. Firmom, które zdecydują się na zakup produktów z portfolio dystrybutora oferowana jest pełną obsługa serwisowa. Jest to zarówno serwis gwarancyjny, pogwarancyjny jak również szeroki wachlarz dodatkowych opcji serwisowych, dostosowanych do wymagań i potrzeb poszczególnych klientów.

Więcej informacji: www.alstor.pl


HIKVISION

Hikvision jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań systemów monitoringu wizyjnego. Firma zbudowała najsilniejszy dział R&D w branży, który wykorzystuje swoje doświadczenie w produkcji, projektowaniu i rozwoju innowacyjnych rozwiązań telewizji dozorowej i systemów dozoru wizyjnego do szerokich zastosowań w zakresie zabezpieczeń.

Więcej informacji: www.hikvision.com

Brązowy partner

Spy Shop

Spy Shop od 10 lat specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości sprzętu detektywistycznego oraz w profesjonalnym doradztwie branżowym. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania dla instytucji rządowych, służb porządku publicznego, zakładów karnych, pomagając w zwiększaniu szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem renomowanych producentów, specjalizujących się w m.in. dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań dla zakładów penitencjarnych, służb i agencji ochrony na całym świecie. Nasze marki to: Metrasense, Eastimage, Fisher Research Labs, Retia, Digiscan Labs. Jesteśmy także jedynym w Polsce dystrybutorem laserowych wykrywaczy materiałów wybuchowych, nielegalnych substancji i narkotyków Laser Detect Systems. Wszystkie produkty przed wprowadzeniem do oferty poddajemy rygorystycznym testom.

Więcej informacji na: www.spyshop.pl

Draftel

Firma Draftel powstała w 2002 roku. Dzięki ciągle rozwijanej grupie fachowców możemy zaoferować naszym Klientom najdogodniejsze i profesjonalne rozwiązania. Doświadczenie w doborze i sprzedaży systemów zabezpieczeń technicznych pozwalają nam na współpracę z naszymi Klientami już na etapie tworzenia koncepcji. Staramy się nie ograniczać funkcjonalności opracowywanych systemów, wykraczając poza bieżące standardy. Dodatkowym wsparciem dla kompleksowej realizacji naszej oferty jest biuro projektowe w Szczecinie. Do Państwa dyspozycji stawiamy grupę wykwalifikowanych specjalistów, co gwarantuje profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Sukcesywny rozwój naszej oferty ma na celu stałe podnoszenie jej atrakcyjności i konkurencyjności. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich firm jak: Honeywell, Siemens, Bosch, Polon-Alfa, UTC Fire & Security, Ganz, Computar, Avigilon, Satel, Risco. Jesteśmy największym dystrybutorem produktów marki ESSER by Honeywell w Polsce. Dzięki licznym szkoleniom i ciągłej edukacji z zakresu zabezpieczeń macie Państwo pewność, że system zaprojektowany i dostarczony przez nas został dobrany przez wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników. Systemy jakie oferujemy to m.in.:
– Systemy Sygnalizacji Pożaru,
– CCTV,
– Kontrola dostępu,
– DSO,
– SSWiN,
– Systemy gaszenia gazem,
– Systemy aspiracyjne,
– BMS
– Wizualizacja,
– Detektory płomienia i iskier
Od 2014 roku rozwijamy nowy dział zajmujący się instalacjami pro-ekologicznymi. Jest to dopełnienie obecnej oferty i możliwość zaoferowania Klientom rozwiązań, które szturmem zdobywają rynek.

Więcej informacji: www.draftel.pl

Alfa-System

Firma Alfa-System powstała w 1998 r. Profil działalności obejmuje systemy związane z ochroną techniczną ludzi i mienia, a także z zakresu automatyki, teletechniki i kontroli bezpieczeństwa. Z powodzeniem projektujemy i dostarczamy wszelkiego rodzaju rozwiązania podstawowych punktów kontroli personalnej, bagażowej i cargo, a także systemy wykrywania pożaru, gaszenia gazem, oddymiania, automatyki i teletechniki, w tym: SSWIN, CCTV, DSO, SKD. Alfa-System Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem „Astrophysics Inc” – producenta urządzeń rentgenowskich do kontroli paczek i bagaży oraz autoryzowanego dystrybutora bramowych detektorów metali WT2000 (Pd6500i – Garrett Metal Detector) z siedzibą w USA. W 2016 r. uzyskała tytuł Lidera Zaopatrzenia Służb Mundurowych 2016 – przyznany na Targach Logistyki Służb Mundurowych w Łodzi, w kategorii za najbardziej innowacyjny produkt: Punkt Kontroli Bezpieczeństwa – urządzenie rentgenowskie do kontroli bagażu XIS-5335S oraz bramowy detektor metalu WT2000.
Od początku działalności kładziony jest duży nacisk na jakość oferty. Klientom proponowana jest obsługa od etapu doradztwa i projektu, poprzez kompletację i realizację dostaw urządzeń, montaż i uruchomienie systemów, aż do finalnego przekazania instalacji wraz z obsługą serwisową. O Alfa-System najlepiej świadczą już zrealizowane inwestycje, a jej wizytówką jest profesjonalizm, jakość usług oraz zadowolenie klientów.
Patrząc pozytywnie w przyszłość, partnerom oferowane są jak najlepsze warunki współpracy.
OFERTA TOWAROWA:

  • – urządzenia rentgenowskie RTG , X-Ray,
  • – bramowe i ręczne detektory metalu,
  • – systemy sygnalizacji pożaru i oddymiania,
  • – systemy gaszenia gazem,
  • – systemy security: CCTV, SKD, SSWiN,
  • – systemy związane z ochroną techniczną ludzi i mienia.

Więcej informacji: www.alfa-system.eu www.astrophysics.pl

GANZ IP

Od dwudziestu lat jesteśmy obecni na polskim rynku oferując naszym Klientom doskonałe rozwiązania, bezpośrednie wsparcie przed i po-sprzedażowe oraz fachowe doradztwo techniczne.
Należymy do CBC Group Co. Ltd. – międzynarodowego koncernu mającego swoją siedzibę w Tokio w Japonii. Firma powstała w 1925 roku, skupiając się na rozwoju dystrybucji oraz tworzeniu nowych technologii. Od ponad 45 lat dostarczamy naszym Klientom specjalistyczne rozwiązania z dziedziny CCTV pod własnymi markami Computar i GANZ. Wciąż udoskonalamy autorski, zintegrowany system procesów operacyjnych, na który składają się: planowanie, badania, produkcja, dystrybucja oraz rozwój sieci sprzedaży. Globalna struktura firmy łączy Europę, USA, Azję oraz Bliski Wschód. Tak rozbudowana sieć oddziałów daje nam bezpośrednią wiedzę na temat zróżnicowanych potrzeb na lokalnych rynkach i pozwala nam wyjść naprzeciw nawet najbardziej specyficznym potrzebom naszych Klientów.
Nasza oferta obejmuje szeroką gamę specjalistycznych rozwiązań dedykowanych różnym sektorom rynku, które charakteryzują specyficzne potrzeby i wysokie wymagania.
W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne rozwiązania dedykowane dla Służby Więziennej.
Są to między innymi:

– Kamery termowizyjne GANZ IP z obsługą analityki VCA

– Profesjonalne oprogramowanie VMS GANZ Cortrol – uniwersalna platforma o dużej wydajności, obsługująca ponad 4000 modeli kamer IP i wyposażona w szereg zaawansowanych funkcji i dodatków, zapewniających bardzo wydajny nadzór wizyjny. Funkcjonalności dające nową możliwość wykorzystania systemów monitoringu wizyjnego jako pro-aktywnego narzędzia do wykrywania zdarzeń i powiadamiania operatora są niewątpliwie bardzo mocnym orężem i atutem tego produktu. Należą do nich:

• Programowa anlityka video VCA
• Identyfikacja twarzy
• Automatyczne rozpoznawanie numerów tablic rejestracyjnych
• API – otwartość na integracje z innymi systemami i oprogramowaniem

– CAMCORDER – profesjonalna kamera w obudowie latarki wartownika z funkcją czytnika RFID

Więcej informacji: www.cbcpoland.pl

Fabryka Broni „Łucznik”- Radom
sp. z o.o.

Fabryka Broni „Łucznik”- Radom sp. z o.o. jest największym i najbardziej doświadczonym polskim producentem i dostawcą broni strzeleckiej dla Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej.
Historia firmy sięga lat 20-tych XX w.
Zakres działalności spółki obejmuje wytwarzanie broni: karabinków szturmowych (5,56 mm karabin szturmowy wz.96 BERYL, 5,56 mm karbinek wz. 96 MINI BERYL, BERYL SW, BERYL M762 karabinek szturmowy), pistoletów maszynowych ( 9 mm pistolet maszynowy PM-06, PM-06M, PM-98) oraz broni osobistej (9 mm pistolet samopowtarzalny P 99 AS).
Spółka realizuje prace badawczo-rozwojowe we współpracy z uczelniami technicznymi i instytutami badawczymi. Wynikająca z tego wymiana doświadczeń przynosi korzystne wyniki w postaci nowatorskiego systemu MSBS-5,56 Modułowy System Broni Strzeleckiej oraz pistoletu samopowtarzalnego PR-15 RAGUN.
Spółka wykonuje usługi na zlecenie firm zewnętrznych, wykorzystując doświadczenie i umiejętności załogi oraz nowoczesny i różnorodny park maszynowy.

Więcej informacji: www.fabrykabroni.pl


Bt electronics, SAIK

Bt electronics ma siedzibę w Krakowie i działa na rynku polskim od 1995 roku. Firma zajmowała się od początku rozwijaniem własnego oprogramowania komputerowego i produkcją urządzeń elektronicznych. Bt electronics jest całkowicie polską firmą, która zatrudnia polskich specjalistów i płaci podatki w naszym kraju.
Produkujemy systemy i rozwiązania pod własną marką SAIK.

SAIK jest skrótem którego rozwinięciem jest System Automatycznej Identyfikacji Kluczy.

W skład szerokiej gamy produktów z rodziny SAIK wchodzą depozytory o różnej specyfice służące do bezpiecznego i monitorowanego przechowywania kluczy oraz wybranych przedmiotów, wraz z ich identyfikacją.

Urządzenia są w pełni samoobsługowe i działają całą dobę przez siedem dni w tygodniu bez konieczności stałego nadzoru.

Co to jest SAIK ?

Depozytory SAIK niezależnie od przeznaczenia modelu można wzajemnie łączyć w dowolny sposób. Dzięki połączeniu w sieć sieci urządzenia mogą ze sobą współpracować niezależnie od tego, czy są w jednym budynku czy na różnych kontynentach. System można także w każdej chwili dowolnie rozbudowywać w miarę zmieniających się potrzeb.

Więcej informacji: www.bte.pl, www.saik.pl

 

CASTELIOR

CASTELIOR A. Górecki Sp. j. jest multidystrybutorem znanych z wysokiej jakości skrzyń transportowych i transportowo-ochronnych.
CASTELIOR to jedyna na rynku polskim firma, która ma w swojej ofercie takie marki jak: EXPLORER, AEGIS, SKB, ECS, HARDIGG,
To światowi liderzy w zakresie produkcji hermetycznych i wytrzymałych skrzyń transportowych z tworzywa sztucznego. W swojej ofercie posiadamy ponad 800 modeli skrzyń z przeznaczeniem do wszystkich branż gospodarki.

Firma specjalizuje się w indywidualnych rozwiązaniach mających na celu podniesienie bezpieczeństwa transportowanego towaru. Na życzenie Klienta realizowane są indywidualne wypełnienia skrzyń, których zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa transportowanego sprzętu jak również jego stabilizacja i ergonomia przechowywania.

Więcej informacji: www.castelior.pl

BITSTREAM

BITSTREAM jest polskim producentem profesjonalnych urządzeń transmisji danych, głosu i video dla telekomunikacji, energetyki, systemów zabezpieczeń, automatyki przemysłowej
i innych. Jako jeden z największych producentów urządzeń do teletransmisji danych w Polsce, firma Bitstream oferuje stabilne rozwiązania, wsparcie techniczne jak również serwis. Zakład produkcyjny mieści się w Lublinie, gdzie konstruowana i produkowane są nasze rozwiązania. W naszym portfolio znajdziecie Państwo switche przemysłowe, multipleksery światłowodowe i elektryczne, konwertery Ethernet na światłowód, modemy G.SHDSL, konwertery RS232/485/422 na światłowód, testery telekomunikacyjne i inne. Jako polska firma gwarantujemy co najmniej 3 letnią gwarancję na nasze urządzenia jak również to, powstały one w oparciu o polską myśl techniczną. Zapraszamy na nasze stoisko podczas konferencji SECURITECH 2017.

Więcej informacji: www.bitstream.pl