Diamentowy partner

GRUPA AAT

Kompleksowa oferta i najwyższej jakości rozwiązania sprawiły, że przez ponad 20 lat działalności Grupa AAT osiągnęła pozycję największego krajowego producenta i dostawcy elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia. Ze swoją ofertą produktową Grupa AAT jest obecna we wszystkich obszarach rynku, na który składają się:
– telewizja dozorowa,
– ochrona przeciwpożarowa,
– systemy sygnalizacji włamania i napadu,
– kontrola dostępu,
– DSO oraz systemy audio i wideodomofonowe.
Grupa AAT jest największym producentem systemów sygnalizacji pożarowej i aparatury dozymetrycznej w Polsce pod marką POLON-ALFA. Jest wiodącym producentem urządzeń i systemów dozoru wizyjnego pod marką NOVUS. Produkuje również rozwiązania w segmencie kontroli dostępu pod marką KaDe. Innowacyjnym rozwiązaniem w ofercie jest własne oprogramowanie umożliwiające zintegrowanie systemów bezpieczeństwa ze wszystkich grup produktowych – VENO, a także oprogramowanie NMS (Novus Management System) do zarządzania systemami telewizji dozorowej. Oprócz własnych produktów, Grupa AAT dostarcza rozwiązania renomowanych producentów w zakresie systemów SSWiN i KD.
Posia sieć dystrybucji, składającą się z 12 oddziałów w największych miastach Polski oraz głównej siedziby w Warszawie. Dysponuje doświadczeniem w realizacji zintegrowanych systemów zabezpieczeń dla różnego typu obiektów, w tym również tych o najwyższych standardach bezpieczeństwa, jak banki, obiekty wojskowe czy placówki rządowe. Dzięki wsparciu dla klientów w postaci szkoleń, doradztwa technicznego oraz profesjonalnego serwisu oferowanych urządzeń, udało się wypracować silne, partnerskie relacje z klientami.

Więcej informacji: www.aat.pl

 

Platynowy partner

DAHUA

Więcej informacji: www.dahuasecurity.com/pl

 

Złoty partner

Miwi Urmet

MIWI URMET Sp. z o.o. jest przedstawicielem włoskiej, globalnej grupy Urmet w Polsce, a jednocześnie liderem w zakresie dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń osób i mienia. Bogata oferta firmy obejmuje systemy video/domofonowe, telewizję dozorową, systemy alarmowe, kontrolę dostępu, systemy wykrywania i sygnalizacji pożaru oraz automatykę bram, okien i drzwi. Na rynku firma istnieje od 1990 roku. W ramach swojej działalności MIWI URMET oferuje fachowe doradztwo, wsparcie techniczne i projektowe, profesjonalny serwis, a także szkolenia zarówno dla instalatorów jak i projektantów.

Więcej informacji: www.miwiurmet.pl

TAP- SYSTEMY ALARMOWE Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.tap.com.pl

C&C Partners Sp. z o.o.

Początki C&C Partners sięgają 1992 roku. Swoją działalność firma rozpoczęła od branży telekomunikacyjnej. Dziś klientom oferuje kompleksowe rozwiązania budynkowe, telekomunikacyjne oraz systemy wizji maszynowej. Od 1998 roku należy do Grupy TKH (założonej w 1930 r.) – międzynarodowego holdingu notowanego na giełdzie w Amsterdamie – Grupa TKH zrzesza ponad 70 firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań z zakresu telekomunikacji oraz rozwiązań budynkowych i przemysłowych. W ofercie C&C Partners są systemy zarządzania bezpieczeństwem, m.in.: Platforma SMS (Security Management System), która umożliwia efektywne monitorowanie i zarządzanie komunikacją oraz bezpieczeństwem obiektów i ludzi. System stworzony w ramach Grupy TKH integruje różnorodne podsystemy, m.in. kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, monitoringu wizyjnego, interkomowy, parkingowy, rejestracji czasu pracy, czy sygnalizacji pożarowej. Dzięki rozbudowanym interfejsom integracyjnym możliwa jest integracja dowolnego systemu wymaganego przez inwestora. Rozwiązania te były zastosowane w ponad 60% więzień w Polsce i umożliwiają m.in.:
– inteligentną analizę obrazu na pasach ochrony, śledzenie przemieszczających się obiektów;
– monitoring w każdych warunkach atmosferycznych z wykorzystaniem kamer termowizyjnych oraz kamery PTZ z wbudowanym promiennikiem IR wspomaganych certyfikowaną analizą obrazu ILIDS@;
– wandaloodporność urządzeń potwierdzona certyfikatami;
– integrację CCTV, KNX, MODBUS, SIP, OPC oraz systemów PA;
– wizualizację obiektu, sterowanie przejściami i kratami z jednego miejsca;
– monitoring izolatek z wykorzystaniem technologii TrueLipSync.

Więcej informacji: www.ccpartners.pl

 

Srebrny partner

Vivotek, Suma

SUMA z produktami Vivotek jest jednym z głównych dostawców profesjonalnych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego CCTV IP w Polsce. Naszą filozofią jest dostarczanie systemów klasy premium, zapewniających dobrą jakość rozwiązania i dających gwarancję zabezpieczenia mienia. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę kamer IP do różnorodnych zastosowań, w tym wyspecjalizowane rozwiązania przeznaczone dla służb penitencjarnych (wzmocnione kamery narożnikowe do budynków, kamery panoramiczne o bezpiecznej obudowie) a także kamery zliczające 3D, kamery multisensorowe i 360 stopni tzw. fisheye oraz rejestratory, switche, wideoserwery, akcesoria montażowe i oprogramowanie. Vivotek oferuje bliską współpracę z klientami przy wdrażaniu swoich rozwiązań oraz różne możliwości adaptacji do szczególnych wymagań. Produkty VIVOTEK, to wytrzymałość i wieloletni spokój w eksploatacji systemów.

Więcej informacji: https://suma.solutions/, https://vivotek.pl/

HIKVISION

Hikvision jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań systemów monitoringu wizyjnego. Firma zbudowała najsilniejszy dział R&D w branży, który wykorzystuje swoje doświadczenie w produkcji, projektowaniu i rozwoju innowacyjnych rozwiązań telewizji dozorowej i systemów dozoru wizyjnego do szerokich zastosowań w zakresie zabezpieczeń.

Więcej informacji: www.hikvision.com

Panasonic Corporation

Panasonic Corporation jest światowym liderem w tworzeniu produktów i technologii z zakresu elektroniki konsumenckiej oraz rozwiązań B2B. W ofercie Panasonic Security Solutions znajdują się m.in. kamery wandaloodporne, kamery 4K i rejestratory. Firma stale dokłada starań, aby w swoich produktach wykorzystywać najnowsze i najbardziej innowacyjne technologie, dzięki którym użytkownicy mogą osiągać maksymalne korzyści ze swoich systemów zabezpieczających. Oferowane przez Panasonic technologie to m.in.:
• Secure Communication – opracowana przez firmę Panasonic funkcja zabezpieczająca działanie systemów dozorowych na poziomie komputera PC
• True 4K
• Technologia maskowania osób
• Technologia rozpoznawania twarzy
• Powłoka Clear Sight zapobiegająca formowaniu się kropel wody na kopułce kamer dozorowych.
• Analityka biznesowa obejmująca m.in. mapy cieplne czy zliczenie osób
• Technologia Smart Coding z kompresją H.265
• Technologia Super Dynamic
• Technologia VIQS (Variable Image Quality over Specified area)
• Funkcja automatycznej korekcji ustawiania ostrości za punktem ostrzenia

Więcej informacji: https://business.panasonic.pl/

 

Brązowy partner


Bt electronics, SAIK

Bt electronics ma siedzibę w Krakowie i działa na rynku polskim od 1995 roku. Firma zajmowała się od początku rozwijaniem własnego oprogramowania komputerowego i produkcją urządzeń elektronicznych. Bt electronics jest całkowicie polską firmą, która zatrudnia polskich specjalistów i płaci podatki w naszym kraju.
Produkujemy systemy i rozwiązania pod własną marką SAIK.

SAIK jest skrótem którego rozwinięciem jest System Automatycznej Identyfikacji Kluczy.

W skład szerokiej gamy produktów z rodziny SAIK wchodzą depozytory o różnej specyfice służące do bezpiecznego i monitorowanego przechowywania kluczy oraz wybranych przedmiotów, wraz z ich identyfikacją.

Urządzenia są w pełni samoobsługowe i działają całą dobę przez siedem dni w tygodniu bez konieczności stałego nadzoru.

Co to jest SAIK ?

Depozytory SAIK niezależnie od przeznaczenia modelu można wzajemnie łączyć w dowolny sposób. Dzięki połączeniu w sieć sieci urządzenia mogą ze sobą współpracować niezależnie od tego, czy są w jednym budynku czy na różnych kontynentach. System można także w każdej chwili dowolnie rozbudowywać w miarę zmieniających się potrzeb.

Więcej informacji: www.bte.pl, www.saik.pl

OPTEX

Więcej informacji: www.optex.com.pl

IFTER

Więcej informacji: http://ifter.com.pl

CASTELIOR

CASTELIOR A. Górecki Sp. j. jest multidystrybutorem znanych z wysokiej jakości skrzyń transportowych i transportowo-ochronnych.
CASTELIOR to jedyna na rynku polskim firma, która ma w swojej ofercie takie marki jak: EXPLORER, AEGIS, SKB, ECS, HARDIGG,
To światowi liderzy w zakresie produkcji hermetycznych i wytrzymałych skrzyń transportowych z tworzywa sztucznego. W swojej ofercie posiadamy ponad 800 modeli skrzyń z przeznaczeniem do wszystkich branż gospodarki.

Firma specjalizuje się w indywidualnych rozwiązaniach mających na celu podniesienie bezpieczeństwa transportowanego towaru. Na życzenie Klienta realizowane są indywidualne wypełnienia skrzyń, których zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa transportowanego sprzętu jak również jego stabilizacja i ergonomia przechowywania.

Więcej informacji: www.castelior.pl